Yaşam Koçu

Yaşam Koçu
İhtiyacını Belirt,
5 Firmadan ÜCRETSİZ Fiyat Teklifi Al,
Karşılaştır ve Ustanı Seç!
Firmalarımız sizlere teklif vermeye hazır.

Yaşam Koçu sektöründe hizmet veriyorsan aramıza katılmak için formu doldurman yeterli, bulunduğun şehirde hizmet vermeye hemen başla

Hizmet Arıyorum Yaşam Koçu

İhtiyacını Belirt

Kategoriler arasından ihtiyacın olan hizmeti seç ve formu doldur.

Teklifleri Topla

Hizmet talebini inceleyen yüzlerce hizmet verenimiz sana teklif vermeye hazır!

Kararını Ver

Gelen teklifler arasından birisini seç ve işini tamamla

Yaşam Koçu

Modern yaşam artık çok daha bilinçli bir tüketim ve fiziksel aktiviteyi zorunlu kılıyor. Yaşam koçu hizmeti de bu çerçevede tanımlanacak bir hizmet türü. Özellikle hayatını sağlıklı bir şekilde sürdürmek isteyenlerin dikkat ettiği fiziksel aktiviteler ve beslenmeye kadar uzanan yaşam standartlarını düzenleyen bu uzmana ihtiyaç duyuyorsanız web sayfamız aradığınız yer diyebiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken sitemizde yer alan ücretsiz teklif iste butonu üzerinden talep oluşturmak ve bu talep formunu dikkatlice doldurmak olacaktır. Sonrasında talebiniz ile ilgilenen kayıtlı üyelerimiz sizin belirlediğiniz kriterler ışığında tekliflerini hazırlayarak en kısa zamanda sizlere sunuyorlar. İsterseniz şimdi yaşam koçu olarak nitelendirilen uzmanlar sizlere hangi hizmetleri nasıl takdim ediyorlar tarzında konularda sizleri aydınlatalım.

Personal Trainer Hizmeti Olarak Biliniyor

İngilizce karşılığı özel spor hocası veya kişisel antrenör olarak nitelendirilen yaşam koçu personal trainer olarak ifade ediliyor. Bir yanlış anlaşılmanın düzeltilmesi adına bu noktada bir hatırlatma yapmakta yarar görüyoruz. Pek çok kişi yaşam koçu denildiğinde içerisinde sosyal ve özel yaşamında bulunduğu tüm yaşantısının bu uzman tarafından yönlendirildiği şeklinde bilgiye sahiptir. Bu bilgi yanlış bir düşüncedir ve personal trainer sadece beslenme ve spor aktivitelerinizin düzenlenmesi ile sınırlı bir görev alanında görev yapıyor. Sözgelimi;

  • Kilo kontrolü
  • Diyet
  • Spor ve her türlü fiziksel aktiviteleriniz

Ne kadar sürelerde yapılması gerektiği ve diğer ayrıntıları yaşam koçunuz sizin için araştırıyor. Vücudunuzun kapasitesi oranında sizlerle yönlendirmeler paylaşarak yanlış bir strateji ile hareket etmenizin önüne geçiyor.

Diyetisyen Desteği İçin Ayrıca Talep Oluşturabilirsiniz

Eğer sadece yaşam koçu ile sınırlı olmayan ve aynı zamanda diyetisyen hizmetlerinin de bulunduğu bir konseptte hizmet almak istiyorsanız yine web Sayfamızın talep formu sizlerin bu arayışınıza çözümler üretilecektir. Talep formunun nasıl oluşturulması gerektiği noktasına gelince; Ana sayfamızda bulunan ücretsiz teklif iste butonu hemen dikkatinizi çekecektir. Bu butonuna tıklıyorsunuz ve açılan sayfaya bilgilerinizin girişini gerçekleştiriyorsunuz. Formu oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise hizmet türü - hizmet açıklaması ve hizmet süresi seçenekleridir. Çünkü yaşam koçu hizmeti sağlayan uzmanların belirli bir periyodik çalışma temposu bulunuyor ve bu çalışma temposunun sizin talep ettiğiniz tarih aralığı ile uyum göstermesi gerekiyor. Esenlikler diliyoruz.